Treningi w Centrum Medycznym Ego ukierunkowane są na osiągnięcie założonych celów – służą prawidłowemu i zdrowemu odchudzaniu, kształtowaniu sylwetki, a także przywróceniu sprawności ruchowej.

Proponujemy:

Trening osobisty – indywidualne zajęcia pod stałą opieką Trenera Osobistego, umożliwiające kształtowanie sylwetki w zależności od potrzeb, uwzględniające aktualny stan zdrowia i wydolność fizyczną osoby ćwiczącej. Indywidualny charakter zajęć – dobór odpowiednich metod oraz środków treningowych, umożliwia osiągnięcie założonych celów w bezpieczny i efektywny sposób.

Trening cardio, inaczej wysiłek aerobowy (tlenowy) – to obecnie najbardziej uniwersalna forma aktywności fizycznej przeznaczona dla wszystkich bez względu na wiek, płeć, a także poziom wydolności fizycznej. Trening cardio w Centrum Medycznym Ego dobierany jest zawsze indywidualnie, aby uwzględnić cele i możliwości osoby ćwiczącej.

Regularny trening cardio wykonywany 2-4 razy w tygodniu po 30-90 minut w połączeniu z indywidualnym programem zdrowego odżywiania:

  • wpływa na obniżenie poziomu złego cholesterolu i trójglicerydów we krwi,
  • normalizuje poziom cukru we krwi,
  • normuje podwyższone ciśnienie krwi,
  • wzmacnia mięsień sercowy i układ krążenia,
  • zmniejsza bóle reumatyczne i usprawnia pracę mięśni,
  • usuwa skutki stresu,
  • zapobiega powstawaniu otyłości i nadwagi.

Trening przynosi najlepsze efekty, kiedy jest połączony z indywidualnym programem zdrowego żywienia oraz suplementacją

Wszystkie maszyny do treningu cardio, znajdujące się w Centrum Medycznym Ego są wyposażone w elementy zapobiegające nadmiernemu obciążeniu stawów i więzadeł. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, ćwiczenie na nich jest całkowicie bezpieczne i przeznaczone również dla osób z różnymi schorzeniami układu ruchu.

Zajęcia w Centrum Medycznym Ego odbywają się pod nadzorem Trenera Osobistego®. Kontroluje on obciążenie oraz kąty i tempo pracy na maszynach, zarówno przy ćwiczeniach cardio, jak i przy ćwiczeniach oporowych. Pozwala to na bezpieczną i efektywną pracę nad sprawnością mięśni u osób w każdym przedziale wiekowym.

 


Mgr Karol Chmiel – Trener Osobisty®
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie.
• Instruktor i trener kulturystyki i podnoszenia ciężarów
• Instruktor fitness, gimnastyki sportowej oraz pływania
• Rehabilitant
Nadzoruje i prowadzi treningi w Centrum Medycznym EGO. Zaangażowanie oraz podejście do podopiecznych gwarantują skuteczność stosowanych metod treningowych w kształtowaniu sylwetki, oraz osiąganie zamierzonych celów. Czytaj więcej »

 


Szanowni Państwo,
Istnieje również możliwość umówienia się na indywidualny trening we własnym domu. Treningi dla osób, które nie mają czasu lub z różnych przyczyn nie są w stanie dojeżdżać do Centrum Medycznego Ego, prowadzi Joanna Barcikowska.
Czytaj więcej »